Кабельне ТБ

Замовити
*Провайдер аудіовізуальних сервісів ТОВ "Центр-ТВ"
Тарифи
Україна та світ
Премiум
Кабельне ТБ
Якісний медіаконтент для твого будинку та офісу.
Цiна 180 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Умови підключення

Вартість повторного підключення для багатоквартирних будинків 50 гривень (домофонів 25 грн.), Для приватного сектора 100грн, для суб’єктів підприємницької діяльності 100 гривень.

Щомісячна абонентська плата і підписка (передоплата) на пакет “Україна і світ” для суб’єктів підприємницької діяльності за кожну точку підключення – 100 гривень.

Додаткові послуги
Будинки від 4-х поверхів і вище (старої забудови)

80 грн
Будинки приватного сектора (старої забудови)

500 грн
Будинки приватного сектора нової забудови

договірна
Готелі, пансіонати, гуртожитки і т. п.

договірна
Акції
Усі акції
29.02.2024 Sana Plus Group & lifecell

Ми об’єднали зусилля з lifeсell, щоб надати Вам унікальні можливості у світі мобільного зв’язку!   Всі абоненти Sana Plus Group, які придбають новий номер від lifecell, можуть скористатись привілейованими тарифами. Тепер Ваш зв’язок буде не лише надійним, але й вигідним! Ми надаємо доступ нашим абонентам до найвигідніших тарифів та акцій для мобільного зв’язку, що зробить Ваше спілкування..

22.08.2023 Спеціальна пропозиція -50%

Увага, нові абоненти!  Ми знаємо, наскільки важливий надійний і швидкий інтернет у нашому сучасному житті. І сьогодні у нас є чудова новина для вас, яка дозволить вам отримати вдвічі більше наших послуг! 🌐При оплаті тарифу за 1,5 місяці ви отримуєте  3 місяці! Це вдвічі більше радості, можливостей та комфорту в онлайні! Уявіть, які цікаві моменти,..

Кабельне телебачення в Одесі

Важко уявити сучасне життя без кабельного ТБ в Одесі. Воно відкриває доступ до величезної кількості як вітчизняних, так і міжнародних каналів. Завдяки цьому можна споживати контент та інформацію з цілого спектру джерел, що у будь-якому разі надзвичайно вигідно. Але щоб аналогове ТБ від провайдера стабільно радувало високою роздільною здатністю картинки та чистим звуком, необхідно звертатися до постачальників найякісніших послуг. Саме тому кабельне телебачення від Сана Плюс в Одесі є оптимальним варіантом.

Аналогове кабельне телебачення від провайдера SANA

Незважаючи на поширення цифрового телебачення, кабельне ТБ в Одесі від САНА все ще залишається актуальним форматом. Все-таки багато старих телевізорів, які не мають відповідного набору роз’ємів для сучасних способів підключення, нікуди не поділися, а значить, застарілим цей формат не можна вважати. До речі, у цьому криється основна вигода від установки кабельного ТБ у Приморському районі Одеси. Воно не вимагає покупки додаткового обладнання, яке було б потрібне для підключення до мережі. Все просто та за доступною ціною.

Переваги кабельного телебачення від провайдера

Кабельне ТБ в Одесі від провайдера SANA має такі переваги:

  1. Великий перелік доступних каналів. Можна легко підібрати собі канал до душі, оскільки серед їх переліку є як всесвітньо відомі міжнародні системи мовлення, так і все необхідне з вітчизняного телебачення.
  2. Багата жанрова різноманітність серед каналів. Яким би не був цікавий контент, можна бути впевненим, що серед переліку каналів обов’язково знайдеться щось, що влаштує користувача на всі 100%.
  3. Високий рівень захисту. Можна забути про ті самі проблеми з кабельним телебаченням з нульових, коли перегляд улюбленої телепередачі залежав від багатьох факторів. Завдяки якісному обладнанню з’єднання буде стабільним.
  4. Можливість підібрати оптимальний тариф. Користувачеві пропонується кілька тарифних планів, серед яких є відмінності не лише в ціні, а й у кількості доступних каналів.
  5. Оперативна технічна підтримка. Кабельне ТБ без приставки в Одесі не працює належним чином? Дзвінок на техпідтримку з легкістю вирішить усі проблеми.

Підключити кабельне телебачення в Одесі

Підключити таке телебачення можна як до старої моделі телевізора, так і до найсучаснішої. Якість зображення при такому підключенні поступатиметься цифровому, але зате для його підключення не потрібно додатковий тюнер або сучасна модель телевізора.

Підключення аналогового кабельного телебачення у співпраці з провайдерами SANA відбудеться максимально швидко та найзручніше для користувача. Насамперед необхідно визначитися з тарифним планом, який буде підходити під суб’єктивні запити користувача. А вже після цього його можна буде замовити. Для цього слід зв’язатися з провайдером за телефонним номером, вказаним на сайті або скористатися електронною поштою. Потім, після погодження часу для підключення, можна буде повністю користуватися кабельним телебаченням.

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Цифрове ТБ IPTV Аналогове ТБ