Тарифи
Україна і світ
Премiум
Iptv IPTV
Цiна 120 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Умови підключення
Примітки:
1. Відповідно до роз’яснення Міністерства праці та соціальної політики України, надання пільг при оплаті послуг кабельного ТБ чинним українським законодавством не передбачено.
2. Неприбуткові організації обслуговуються за цінами для фізичних осіб.
3. Для юридичної особи допускається договірна ціна, відмінна від зазначеної в тарифах.
4. Розмір абонплати за місяць підключення розраховується як кількість днів до кінця місяця / к-ть днів у місяці * на абонплату.
Додаткові послуги
Підключення IPTV приставки

1550 грн
Підключення IPTV приставки

Налаштування приставки у абонента

50 грн
Підключення IPTV приставки

Вартість підключення

1600 грн
Цифрове телебачення IPTV — це телебачення нового покоління!

Поки багато раніше популярних форматів телемовлення старіють, цифрове ТБ лише продовжує впевнено набирати популярності. Розвиток широкосмугового Інтернету настільки сильно вплинув на цю галузь, що тепер встановити цифрове телебачення в Одесі можна, здійснивши для цього мінімум зусиль. А підключити цифрове телебачення в Одесі найбільш вдало можна у співпраці з провайдером SANA.

Як підключити Інтернет до бізнесу
Крок 1

Натисніть «Підключити» під вибраним тарифом або замовте зворотний дзвінок.

Крок 2

Менеджер передзвонить вам. Відповість на питання, допоможе підібрати тариф.

Крок 3

Підготуємо договір за один робочий день.

Крок 4

Ось і все, Ви підключилися. Швидко? А інтернет ще швидший!

IPTV
від провайдера SANA
Неймовірна чіткість та якість зображення

Картинка буде соковитою та яскравою, що дозволить розглянути всі найдрібніші деталі

Кришталево чистий п'ятиканальний звук

Перегляд фільмів по цифровому ТБ надасть можливість оцінити роботу звукорежисера.

Стабільна якість сигналу

Завдяки особливостям підключення, ніщо не завадить перегляду улюблених телепередач.

Дивіться улюблений фільм або передачу будь-коли

IPTV телебачення дозволяє дивитися улюблені телешоу у записі

На чому дивитися
IPTV
01

Веб-портал Sana

02

Телевізори Samsung/LG

03

Телевізори та приставки з Android TV

04

Смартфони та планшети на ОС Android

Перелік телеканалів

Акції
Усі акції
29.02.2024 Sana Plus Group & lifecell

Ми об’єднали зусилля з lifeсell, щоб надати Вам унікальні можливості у світі мобільного зв’язку!   Всі абоненти Sana Plus Group, які придбають новий номер від lifecell, можуть скористатись привілейованими тарифами. Тепер Ваш зв’язок буде не лише надійним, але й вигідним! Ми надаємо доступ нашим абонентам до найвигідніших тарифів та акцій для мобільного зв’язку, що зробить Ваше спілкування..

22.08.2023 Спеціальна пропозиція -50%

Увага, нові абоненти!  Ми знаємо, наскільки важливий надійний і швидкий інтернет у нашому сучасному житті. І сьогодні у нас є чудова новина для вас, яка дозволить вам отримати вдвічі більше наших послуг! 🌐При оплаті тарифу за 1,5 місяці ви отримуєте  3 місяці! Це вдвічі більше радості, можливостей та комфорту в онлайні! Уявіть, які цікаві моменти,..

Аналогове цифрове ТБ від провайдера SANA

Цифрове телебачення Т2 в Одесі заслужило на таке визнання далеко не просто так. Поки аналоговий формат безнадійно сягає минулого, цифрове телебачення в Одесі пропонує користувачеві неймовірно широкий діапазон можливостей. Список доступних каналів дивує багатством варіантом і вражає тематичним розмаїттям. У свою чергу, якість зображення завжди буде стабільно високою. Можна забути про перешкоди та розшарування зображення, оскільки контент транслюється безпосередньо через підключення до Інтернету.

Не менший інтерес для користувачів становить формат цифрового телебачення IPTV. За допомогою інтерактивного телебачення IPTV перед глядачем ще менше обмежень, оскільки він отримує можливість самостійно керувати роботою ефіру. Зокрема IPTV телебачення дає можливість поставити прямий ефір на паузу, а потім повернутися до нього через деякий час і нічого не пропустити. На додаток, цифрове телебачення IP телебачення дозволяє переглянути випуск новин або улюбленого ток-шоу протягом ще двох тижнів з моменту трансляції. Завдяки цим особливостям цифрове IPTV надає користувачеві можливість розкрити потенціал від телеперегляду на повну.

Як підключити кабельне цифрове телебачення в Одесі

Підключити цифрове телебачення від провайдера SANA дуже легко. Насамперед потрібно ознайомитися з переліком тарифів на цифрове ТБ і підібрати найбільш вдалий з них. Після цього потрібно зв’язатися з провайдером. Зробити це можна двома способами – за номером телефону, вказаним на сайті або заповнивши форму там же. Після цього з майбутнім абонентом зв’яжуться для обговорення всіх деталей та вибору відповідного часу для проведення цих робіт. Після цього можна буде насолоджуватися повною мірою широким діапазоном каналів та можливостей цифрового ТБ.

Замовляючи підключення цифрового ТБ у провайдера SANA, можна бути впевненим, що воно буде функціонувати на найвищому рівні.

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Цифрове ТБ IPTV Аналогове ТБ