Інтернет+ТБ

Замовити
Тарифи
Преміум-75М+ТБ+IPTV
Премiум
75 Мбіт/с
ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше
Цiна 335 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Преміум-100М+ТБ+IPTV
Премiум
100 Мбіт/с
ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше
Цiна 430 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Преміум-250М + ТБ + IPTV
Премiум
250 Мбіт/с
ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше
Цiна 465 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Преміум-500М+ТБ+IPTV
Премiум
500 Мбіт/с
ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше
Цiна 530 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Преміум-1Г+ТБ+IPTV
Премiум
1 Гбіт/с
ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше
Цiна 615 грн/мiс

Переглянути перелік каналів

Умови підключення
 •  Підключення квартири в будинку від 4-х поверхів і вище – 50 грн
  Підключення здійснюється кабелем “вита пара” (при наявності технічної можливості).
  У багатоквартирному будинку метраж кабелю до першого абонентського пристрою надається безкоштовно. Далі, з розрахунку 10 грн за метр.
 •  Підключення квартири в будинку від 4-х поверхів і вище – 800 грн.
  Підключення здійснюється оптичним кабелем (при наявності технічної можливості). У багатоквартирному будинку метраж кабелю до першого абонентського пристрою надається безкоштовно. Далі, із розрахунку 10 грн за метр.
 • Підключення будинку у приватному секторі – 800 грн
  Підключення здійснюється оптичним кабелем
  За умови підключення в приватному секторі весь метраж кабелю оплачується з розрахунку 10 грн за метр.

Примітки:

 • Для юридичних осіб допускається договірна ціна.
 • Оплата послуг проводиться за методом передоплати. Списання грошей з рахунку проводиться щодня за формулою: абонплата * 12 місяців / 365 днів. Відсутність грошей на рахунку, є підставою для припинення надання послуги (відключення)
 • Вартість повторного підключення для багатоквартирних будинків 50 гривень, для приватного сектора 100грн, для суб’єктів підприємницької діяльності 100 гривень.
 • Відповідно до пункту Правил надання телекомунікаційних послуг №62, оплата отриманих послуг здійснюється за тарифами (тарифних планів), чинним на момент надання послуг під час окремого сеансу зв’язку.
 • Мінімальна швидкість інтернету на будь-якому тарифному пакеті – 5 Мбіт / сек.
Додаткові послуги
Аренда Реального IP ( на місяць)

30 грн
Акції
Усі акції
01.07.2024 Sana Plus Group та Карабінер – Партнерство для Вашого Бізнесу!

Ми в Sana Plus Group віримо, що великі здобутки починаються з потужного партнерства. Наша команда прагне інновацій, якості та турботи про кожного клієнта, і ми шукаємо таких же відданих своїй справі партнерів! Ми раді оголосити про наше нове партнерство! Sana Plus Group та Карабінер об’єднують зусилля, щоб надати вашому бізнесу надійне інтернет-з’єднання та неперевершену безпеку…

29.02.2024 Sana Plus Group & lifecell

Ми об’єднали зусилля з lifeсell, щоб надати Вам унікальні можливості у світі мобільного зв’язку!   Всі абоненти Sana Plus Group, які придбають новий номер від lifecell, можуть скористатись привілейованими тарифами. Тепер Ваш зв’язок буде не лише надійним, але й вигідним! Ми надаємо доступ нашим абонентам до найвигідніших тарифів та акцій для мобільного зв’язку, що зробить Ваше спілкування..

22.08.2023 Спеціальна пропозиція -50%

Увага, нові абоненти!  Ми знаємо, наскільки важливий надійний і швидкий інтернет у нашому сучасному житті. І сьогодні у нас є чудова новина для вас, яка дозволить вам отримати вдвічі більше наших послуг! 🌐При оплаті тарифу за 1,5 місяці ви отримуєте  3 місяці! Це вдвічі більше радості, можливостей та комфорту в онлайні! Уявіть, які цікаві моменти,..

Інтернет+цифрове телебачення вже давно перестали бути розкішшю у сучасному світі. Якщо раніше кількість доступного контенту по телевізору мала суворі технічні обмеження, то тепер телебачення через інет відкриває перед користувачем воістину безмежні можливості.

Щоб телебачення через інтернет працювало стабільно і будь-якої миті видавало високоякісну картинку, слід звертатися до представників найбільш якісних послуг у цій галузі. До них належить компанія SANA, у якої ви можете підключити інтернет та цифрове телебачення без зайвих проблем та за найвигіднішою вартістю.

Можливості інтернет-ТБ дозволяють надавати не тільки відеопослуги, але і набагато більш широкий пакет послуг, в тому числі інтерактивних та інтегрованих.

Інтернет-телебачення, інтернет+ТБ в Одесі

Телебачення з інтернетом пропонує абсолютно новий погляд на звичні речі. Технологія, що співвідносить між собою інтернет і телебачення, передбачає передачу телевізійного сигналу через з’єднання до Інтернету. Можна забути про втрату сигналу телевізора в потрібні моменти, оскільки ТБ з інтернетом значно практичніше і безпечніше. Єдиною важливою умовою коректної роботи інтернет-телебачення в Одесі є стабільне підключення до мережі. Але замовивши цю послугу в SANA, сумніватися в цьому точно не доведеться.

Як підключити інтернет+ТБ

Щоб організувати підключення інтернет-ТБ в Одесі, перш за все, слід визначитися з тарифом. Ціна послуги інтернет-ТБ варіюється від бажаної швидкості з’єднання. SANA пропонує такі тарифи на інтернет телебачення:

 • Преміум 75 М+ТБ+IPTV. Доступ до 78 аналогових та 184 цифрових телеканалів за 335 гривень на місяць.
 • Преміум 100 М+ТБ+IPTV. Доступ до 78 аналогових та 184 цифрових телеканалів за 430 гривень на місяць
 • Преміум 250 М+ТБ+IPTV. Доступ до 78 аналогових та 184 цифрових телеканалів за 465 гривень на місяць.
 • Преміум 500 М+ТБ+IPTV. Доступ до 78 аналогових та 184 цифрових телеканалів за 530 гривень на місяць.
 • Преміум 1 Гб+ТБ+IPTV. Доступ до 78 аналогових та 184 цифрових телеканалів за 615 гривень на місяць.

Після того, як буде обраний оптимальний варіант підключення ТБ через Інтернет, слід залишити заявку на сайті або зв’язатися з провайдером безпосередньо. В результаті діалогу варто узгодити час, що найбільше підходить для підключення. А вже після візиту спеціаліста можна буде вільно використовувати цифрове телебачення та Інтернет.

Переваги інтернет-телебачення від провайдера SANA

Цифрове телебачення через Інтернет – з усіх боків зручна річ. Але все-таки, варто позначити очевидні плюси від підключення інтернет-ТБ у компанії SANA:

 1. високоякісне зображення та звук;
 2. багате наповнення, що дозволяє легко знайти канал за своїми особистими уподобаннями;
 3. стабільний доступ до онлайн-ТБ у будь-який час доби;
 4. можливість користуватися телебаченням не лише за допомогою телевізора, але й на смартфоні, приставці, планшеті та Смарт ТБ.

Використання телебачення через інтернет-підключення від провайдера SANA відкриє перед користувачем новий діапазон можливостей.

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Цифрове ТБ IPTV Аналогове ТБ