Роутер Mercusys підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1. Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN.

У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж вашу мережу, назву якої можна подивитися на наклейці роутера в SSID. Пароль для входу не потрібний.

3. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок http://mwlogin.net або 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно базового налаштування, в якому потрібно перейти на вкладку Розширені налаштування.

4. Далі вам слід вибрати розділ Мережа і в ньому пункт Налаштування WAN. Там потрібно у випадаючому меню Тип підключення вибрати Динамічний IP- адресу та натиснути кнопку Зберегти внизу.

5. У нашій мережі використовується прив’язка за адресою MAC. Тому вам потрібно перейти додатково на вкладку Налаштування MAC-адреси та повідомити символи, написані у рядку Використовувати MAC-адресу роутера за телефонами техпідтримки (0482)31-31-21, 097 -300-94-94, 050-231-31-21, 063-46-23-555.

6. Для налаштування ваших Wi-Fi мереж вам потрібно перейти в розділ Бездротовий режим 2,4 ГГц, натиснути Основна мережа, зняти галочку Немає захисту та ввести бажані ім’я та пароль Wi-Fi мережі у відповідних рядках. Після цього натисніть Зберегти. Аналогічну процедуру повторіть для Бездротового режиму 5 ГГц, якщо він підтримується.

На завершення перезавантажте свій пристрій на 10 хвилин, налаштування закінчено.

Залишайте заявку

і ми зв'яжемось з Вами найлижчим часом

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Цифрове ТБ IPTV Аналогове ТБ