Де подивитись MAC адресу мого пристрою?

Вам потрібно визначити що є для Вас кінцевим обладнанням, тобто перевірте до якого пристрою підключений мережевий кабель (ноутбук, комп’ютер, роутер).

Переглянути MAC адресу Вашого роутера можливо на самому пристрої, веб-інтерфейсі роутера або на коробці. MAC адреса складається найчастіше з 12 символів (цифр і букв) записаних попарно.

Залежно від операційної системи (при підключенні безпосередньо).

Widows XP:

У системному треї (правий нижній кут робочого столу — біля годинника) знаходяться індикатори підключення до локальної мережі (зображення моніторчиків ліворуч від годинника). Клацніть правою кнопкою миші по значку індикатора підключення до мережі спливає меню, в якому потрібно вибрати пункт «Стан».

xp1

У вікні «Стан З’єднання по локальній мережі», що з’явилося, необхідно перейти на вкладку «Підтримка» і натиснути кнопку «Подробиці».

xp2

Вікно «Деталі мережного підключення», що з’явилося, дозволить дізнатися MAC-адресу мережевої карти. MAC-адреса (вона ж Фізична адреса), може виглядати, наприклад, наступним чином: 00-0C-29-7C-62-04

xp3

Windows XP: (Другий спосіб)

За відсутності індикатора мережного підключення в системному треї (біля годинника), дізнатися MAC-адресу можна у такий спосіб:

Заходимо до «Пуску» і вибираємо пункт меню «Панель управління». У вікні Панелі керування вибираємо категорію «Мережеві підключення». Знаходимо активне підключення, що цікавить нас, клацаємо по ньому правою кнопкою мишки і вибираємо пункт «Стан».

Далі потрапляємо у вікно “Стан Підключення по локальній мережі”, переходимо на вкладку “Підтримка”, натискаємо кнопку “Подробиці”. У вікні «Деталі мережного підключення», що відкрилося, зморимо «Фізична адреса» — це і є MAC-адреса пристрою.

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10:

Для визначення MAC-адреси мережевої плати – в системному треї (правий нижній кут робочого столу – біля годинника) знаходиться індикатор підключення до локальної мережі (зображення моніторчика з кабелем або драбинка мережі Wi-Fi, ліворуч від годинника). Клацніть правою кнопкою миші по значку індикатора підключення до мережі спливає меню, в якому потрібно вибрати пункт «Центр керування мережами та спільним доступом».

mac_1

У Центрі керування мережами та спільним доступом виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера».

mac_2

У вікні необхідно натиснути правою кнопкою миші на «Підключення по локальній мережі» і вибрати пункт «Стан». Якщо у вас немає підключення «Підключення по локальній мережі» — необхідно встановити драйвера на мережну плату. Драйвер зазвичай поставляється на дискеті або компакт-диску з мережевою платою, або на компакт-диску, що йде з материнською платою, якщо мережна плата інтегрована в материнську плату.

mac_3

Далі натисніть кнопку “Зведення”.

mac_4

Знайдіть пункт Фізична адреса, яка є MAC-адресою вашої мережної плати.

mac_5

Або через командний рядок:

Для запуску командного рядка заходимо в меню “Пуск” -> “Всі програми” -> “Стандартні” і вибираємо “Командний рядок”.

mac1

Відкриється чорне віконце командного рядка:

У цьому віконці вводимо команду, яка відображатиме інформацію про всі мережеві пристрої:

ipconfig /all

і тиснемо клавішу “Enter”.

В отриманому списку всіх мережевих адаптерів знаходимо той, який нам потрібний. “Підключення по локальній мережі – Ethernet адаптер” (Мережевий провід “Вита пара”). Нас цікавить пункт «Фізична адреса»:

Залишайте заявку

і ми зв'яжемось з Вами найлижчим часом

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Цифрове ТБ IPTV Аналогове ТБ